1 Piknik Fundacji Pomoc dla Weterana

1 Piknik Fundacji Pomoc dla Weterana

Piknik dla weteranów, żołnierzy, funkcjonariuszy służb, ale też dla wszystkich ludzi o wielkich sercach, którzy zechcą włączyć się w wielką akcję pomocową jaką będzie zebranie funduszy na specjalny kombinezon dla synka weterana Formozy Bruno Strenga, rehabilitację małej Alicji Ignatiuk- córki żołnierzy JWK i pomoc weteranom pozostającym pod opieką Fundacji. W programie mnóstwo szalonej zabawy na specjalnym poligonie dla naszych najmłodszych, zatem przybywajcie całymi rodzinami! Jako, że piknik odbędzie się na strzelnicy prowadzonej przez byłego żołnierza 56 Kompanii Specjalnej i wieloletniego szefa gdańskiego SPAPu Edka Płomina, to mogę obiecać, że będziecie w bardzo bezpiecznych rękach. W czasie pikniku planujemy zawody w strzelaniu o puchar Prezesa Fundacji Pomoc dla Weterana. Czas umili wszystkim pokaz siły w wykonaniu wicemistrza Europy Strongman- Krzysztofa Schabowskiego. Muzeum oferuje bardzo dynamiczną prezentację swoich eksponatów, więc możecie nie tylko obejrzeć największe w Polsce zbiory amunicji artyleryjskiej, bomb, min, granatów i wyposażenia saperskiego, ale tez przejechać się czołgiem, czy innymi pojazdami z okresu II wojny światowej. Sytuacja jest bardzo rozwojowa i obecność zapowiedziało wielu interesujących ludzi. Pojawi się WOT, JS 1863 Pluton Hel, a kto jeszcze zaszczyci nas swoją obecnością- o tym będziemy informować na bieżąco. Wiem od mamy Bruna Strenga, że pojawią się całą rodziną, zatem będzie można choć pomachać Brunowi i przybić „pionę” na odległość ze względów bezpieczeństwa. Medycy pola walki pokażą na manekinach, a jak się znajdzie chętny, to i na żywym obiekcie- w jaki sposób udzielać pierwszej pomocy…. Dla tych, którym zamarzy się bycie fajterem pokaz walki w wykonaniu zawodników izraelskiej Krav Magi….Będzie się działo! Jedyne, czego tam zabraknie to nuda, bo na brak atrakcji nikt nie będzie narzekał.
Na miejscu grochówka wojskowa i griil dla tych, którym zaburczy w brzuchach, a jeśli ktoś zechce zanocować, to znajdzie miejsce w hotelu, albo byłych koszarach wojskowych, gdzie przypomni sobie uroki spania na piętrowych łózkach.

Nad całością będą czuwać wykwalifikowani trenerzy, instruktorzy i byli żołnierze jednostek specjalnych- tak z 56 KS jak i z Lublińca, więc….zapraszamy!!!!!!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

wrz 12 2020
Expired!

Czas

11:00 - 22:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: wrz 12 2020
  • Czas: 05:00 - 16:00

Lokalizacja

Muzeum Techniki Wojskowej Gryf
ppłk. Ryszarda Lubowiedzkiego 2, 84-242 Dąbrówka